Zobacz co oferuje nasza firma

Wycinanie drzew

W naszej ofercie znajdą Państwo różne metody wycinania drzew. Odpowiednio dobrana metoda pozwala nam je usunąć bez względu na wielkość czy trudność położenia, dzięki czemu firma Koncept Garden może pochwalić się stu procentową skutecznością od początku założenia swej działalności.

Dla każdego Klienta naszą usługę wyceniamy indywidualnie w zależności od rodzaju drzewa, jego wielkości i stopnia utrudnienia spowodowanego bliskością innych obiektów.

Pielęgnacja drzew

Odpowiednie cięcia wykonane przez profesjonalistów pozwolą polepszyć nie tylko statykę drzewa czy dostęp światła ale także likwidują zagrożenia powodowane przez spróchniałe konary i gałęzie.

Firma Koncept Garden służy pomocą w ocenie stanu zdrowotnego drzew a opierając się na wieloletnim doświadczeniu doradzamy naszym klientom i realizujemy dla nich najlepsze rozwiązania w zakresie pielęgnacji.


Drzewa i tereny zabytkowe

Koncept Garden posiada poparte referencjami doświadczenie przy prowadzeniu prac wycinkowych, pielęgnacyjnych i zabezpieczających drzewa zaklasyfikowane jako zabytki lub należące do terenów zabytkowych.

Wszelkie zlecenia dotyczące zabytków realizujemy ze szczególną starannością oraz zgodnie z regulacjami prawnymi i zasadami sztuki ogrodniczej .

Karczowanie działek

Usługi związane z karczowaniem dotyczą najczęściej większych powierzchni jak działki lub tereny przeznaczone pod inwestycje budowlane. Firma Koncept Garden do wykonywania tego rodzaju prac angażuje profesjonalne sprzęty ciężkie, które mają na celu ułatwić i przyspieszyć realizację zlecenia.

Na życzenie klienta po wykonaniu prac sprzątamy teren, wywozimy drewno i inne odpady zielone.


Usługi dodatkowe

- drewno kominkowe i opałowe
- pozwolenia na wycięcie drzew
- zrębkowanie (mielenie) konarów i gałęzi
- frezowanie pni
- wywóz drewna i odpadów zielonych
- usuwanie skutków wichur