Usługi dodatkowe

W dążeniu do kompleksowości naszej oferty związanej z branżą ogrodniczą, firma Koncept Garden nieustannie poszerza gamę swoich usług. Oto kilka z nich, o których warto wspomnieć.


Drewno opałowe

Wysoka jakość drewna przeznaczonego do palenia w piecach, przygotowanego według potrzeby użytkowania i punktualnie dostarczonego na miejsce. Dzięki tym trzem aspektom zgromadziliśmy grupę lojalnych klientów, którzy regularnie z roku na rok zaopatrują się u nas w ten surowiec. Drewno pochodzi głównie ze zleceń na prace wycinkowe prowadzone przez naszą firmę co zapewnia jego legalność.

Drewno kominkowe

Najwyższej jakości drewno opałowe przeznaczone do spalania w domowych kominkach. Pochodzi z drzew liściastych odznaczających się większą gęstością oraz mniejszą zawartością żywicy, powodującej zanieczyszczenie kominka i przewodu kominowego. Nasze drewno charakteryzuje się niskim poziomem wilgotności dzięki odpowiedniemu składowaniu. Pozwala to na uzyskanie większej temperatury jego spalania a także mniejszej ilości wydzielanych substancji smolistych czy sadzy. Drewno jest przygotowane w postaci szczap i klocków oraz punktualnie dostarczone do klienta.

Pozwolenia na wycięcie drzew

Dzięki znajomości urzędów, procedur i wymaganych dokumentów, firma Koncept Garden w imieniu swoich klientów prowadzi również postępowania administracyjne. Ich celem jest uzyskanie koniecznego zezwolenia na wycięcie wskazanych w zleceniu drzew. W ten sposób troszczymy się o Państwa czas, wyręczamy w uciążliwych załatwieniach i dbamy by nasi klienci nie ponieśli grzywny za samowolne usunięcie drzew.

 
Zrębkowanie (mielenie) konarów i gałęzi

Firma posiada profesjonalny rębak spalinowy, który na życzenie klienta jest zabierany na miejsce zlecenia. Używany najczęściej przy pracach wycinkowych, pielęgnacyjnych a także przy karczowaniu lub czyszczeniu działek. Rozdrobnienie drzewa pozwala nam zachować czystość w miejscu pracy i ułatwić wywóz dużej ilości odpadów zielonych, które za pomocą maszyny zmniejszają swoją objętość, jednocześnie trafiając na auto.

 
Frezowanie pni

Usługa często zamawiana w połączeniu z wycinaniem drzew i karczowaniem działek. Dzięki różnej wielkości frezarek możemy usunąć każdy pień, który pozostał po ściętym drzewie. Niweluje to niebezpieczeństwa związane z wystającymi pniami i ułatwia dalsze zagospodarowanie terenu.


Wywóz drewna i odpadów zielonych

Dysponujemy odpowiednimi pojazdami aby teren po zakończonych pracach został całkowicie uprzątnięty. Zlecenia dla firmy Koncept Garden często obejmują wywóz drzewa i odpadów zielonych powstałych w trakcie jego wykonywania, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się już martwić jak ani przede wszystkim gdzie je wywozić.

Wiązania Cobra

To elastyczne wiązania wykonane z włókien polipropylenowych służące do zabezpieczania drzew przed rozdarciem lub korekty ich korony. Lina wykonana z tego materiału charakteryzuje się bardzo długą żywotnością ze względu na odporność przed wpływem warunków atmosferycznych. Trwałość oraz gwarancja wiązań Cobra zależy od ich prawidłowego założenia. Nie ryzykuj i postaw na doświadczoną w tym zakresie firmę Koncept Garden.

Zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy najszybciej jak to możliwe