O Nas

Czyli o tym, jak wycięcie dwóch drzew, praca w internetowej agencji reklamowej i marzenie żony o idealnym ogrodzie, przerodziło się w firmę Koncept Garden.


Jeśli zastanawialiście się kiedyś czy narzekanie rodziców może prowadzić do czegoś innego niż szału, odpowiedź brzmi: owszem. Do czego? Może np. uruchomić splot zdarzeń prowadzący do spotkania studenta zarządzania, zawodowego pilarza, przedsiębiorcy-wizjonera i architekta krajobrazu.

Umówmy się, kiedy setny raz słyszysz (każdy ma swoje granice :D), że trzeba znaleźć kogoś kto usunie to drzewo bo inaczej zwali się nam na dom, robisz to. Nie znasz się. Szukasz w Internecie firmy, która wykona zlecenie nie niszcząc przy tym dachu, ogrodzenia i ukochanych kwiatków mamy.

Strony nieciekawe, kontakt telefoniczny niezachęcający a ruszyć do Ciebie bez obietnicy zarobku nikomu się nie chce. Komu zaufać na tyle żeby mu zapłacić?

Po paru dniach, będąc u siostry na kawie dowiaduje się, że jej sąsiad zajmuje się wycinką drzew (rodziców oczywiście nie zaskoczyła ta informacja, 1:1).
Tak poznałem Józka, pasjonata pilarstwa. Dziś naszego przyjaciela i głównego współpracownika.Popatrz Mateusz, ile mieliśmy szczęścia, trafiając w potrzebie na właściwych ludzi.
Teraz zróbmy coś, żeby pomóc innym znaleźć sprawdzonych wykonawców w odpowiednim miejscu i czasie.


Wtedy, jako ambitny student, pracowałem już w jednej z krakowskich agencji reklamowych. Jej właściciel Robert zawsze inspirował mnie swoją przedsiębiorczością.

Zachwycony po usunięciu drzewa, przekonałem go do stworzenia kampanii, dzięki której osoby jak ja, trafią od razu do najlepszego wykonawcy. Zrobił to ”pro bono”.
Dlaczego poszło tak łatwo? Okazało się, że ma on na głowie obietnicę cudownego ogrodu dla swojej żony i ten sam problem. Komu zaufać na tyle żeby mu zapłacić?

W dowód wdzięczności za darmową kampanię, zostaliśmy zabrani do pierwszego pozyskanego dzięki niej klienta. Podziwialiśmy tam wycięcie drzewa za pomocą technik pilarskich i alpinistycznych.

Do dnia dzisiejszego zastanawiamy się jakie było prawdopodobieństwo, że tym pierwszym klientem została życzliwa i piekielnie utalentowana pani architekt krajobrazu. Zaczęły się sympatyczne spotkania na kawę i dogrywanie szczegółów wymarzonego ogrodu żony.
Projekt już dawno zakończony, a sympatyczne spotkania na kawę pozostały. Kasia obecnie jest naszą przyjaciółka i bliskim współpracownikiem.

Niewiele czasu później zostałem zarażony wizją projektu Koncept Garden.

Firmy mającej na celu zrzeszać sprawdzonych profesjonalistów z branży ogrodniczej i łączyć ich z klientami, którzy nie wiedzą komu zaufać...

Dlaczego warto z nami współpracować?

NASZE CERTYFIKATY I REFERENCJE

CCI15042019 got
CCI15042019_0001 got
CCI15042019_0002 got
CCI15042019_0004 got